o nás

Od roku 2012 budujeme společný prostor, který nazýváme Kyčn, to je taková naše tvůrčí kuchyň. Pracujeme na hranici co-workingu a kreativního studia. Formou co-workingu jsme snížili náklady na provoz studia, ale uvnitř spolupracujeme po vzoru kreativních studií. Na projektech se podílíme buď jako jednotlivci, nebo tvoříme týmy na základě povahy zadaných projektů.   

Jsme skupina kreativců různého zaměření na poli visuální komunikace a designu. Zabýváme se grafickým designem, obalovým designem, video produkcí, motion-designem, webdesignem ale také organizací nejrůznějších akcí spojených s designem a inovacemi. Opravdu zajímavé projekty začínají ale tam, kde se tyto disciplíny prolínají. Tak vznikají komplexní projekty, které zahrnují například design produktů, branding, reklamní kampaně, youtube streamy, nebo celé koncepty digitální komunikace. Společnou prací hledáme inovativní řešení produktů, projektů a služeb. Nabízíme kreativní partnerství pro organizace, firmy a v neposlední řadě pro individuální visionáře. 

Při zadání nového projektu za prvé sepíšeme kreativní zadání a za druhé vytvoříme tým na míru. Spolupracujeme s Fakultou designu a umění Ladislava Sutnata. Fakulta je pro nás téměř nekonečným zdrojem talentovaných kreativců, se kterými spolupracujeme v případech, kdy na projekt sami nestačíme. Poté pracujeme na zadáném projektu. Pracujeme společně s našimi partnery a to jednak osobně, tak skrze online platformu, na které lze sledovat a komentovat průběh celé práce. Dále přichází na řadu prototypování. Máme to štěstí spolupracovat s kreativním centrem DEPO 2015, ve kterém také najdete samotnou Kyčn. Depo je továrnou, kde pracujeme na modelech produktů na 3D tiskárnách nebo v Makerspacu. Ve fázi produkce spolupracujeme s řadou dalších výrobců.    

tým

Radim Pekárek
Account Manager

Lenka Pavlíková
Graphic & Packaging Designer

Vít Trunec
Video Production

Olga Tesliuk
Motion Design


napište nám

KYČN kreativní studio | DEPO2015, Presslova 14, 301 00 Plzeň | info@kycn.cz